Sociální projekty

Společnost Drůbežářský závod Klatovy klade důraz na kvalitu českých potravin a zároveň se snaží aktivně pomáhat v celé škále oblastí. Pomáhá institucím, jako jsou např. dětské domovy a podporuje i sportovní nadějné jedince.

Jarní prázdniny v Klatovech

Podporujeme jarní prázdniny klatovských dětí

Velká výtvarná soutěž pro mateřské školy zná své vítěze

Výtvarná soutěž Drůbežářského závodu Klatovy a.s na téma „Léto s klatovským kuřátkem“, do které se přihlásilo 25 mateřských škol, zná již své 3 vítěze. Do soutěže se zapojili s krásnými a kreativně vyrobenými obrázky nejen jedinci z jednotlivých mateřských škol, ale někdy šlo i o celý kolektiv třídy.

Charitativní výlov rybníka Korytný 24. října 2019

Letošní podzim se převážně nese v duchu slunečného počasí s příjemnými teplotami, které lákají děti i dospělé pouštět draky. Krásy podzimu jsou vidět nejen v přírodě ale i kolem na pestrobarevných cestách, kde listy do daleka září.

Drůbežářský závod Klatovy a.s. podporuje kulturu

V březnu letošního roku se naše společnost stala hlavním partnerem pražského Divadla Palace, které se nachází přímo na Václavském náměstí.

Auto pro KLOKÁNEK

Naše společnost se rozhodla přispět na nákup nového vozu Ford Tranzit pro Fond ohrožených dětí. Nový automobil budou využívat děti a jejich vychovatelé v Klokánku.