Spolupracujeme s nadějným kulturistou Janem Turkem

 

Společnost Drůbežářský závod Klatovy klade důraz na kvalitu českých potravin a zároveň se snaží aktivně pomáhat v celé škále oblastí. Pomáhá institucím, jako jsou např. dětské domovy a podporuje i sportovní nadějné jedince. Jedním z nich je nově Jan Turek, profesionální kulturista federace IFBB, který získal již mnoho ocenění a kulturistice se věnuje od roku 2012.

Jan Turek není v oboru nováček, právě naopak už v roce 2013 se stal juniorským mistrem České republiky. Následovaly další úspěchy jako například Diamond Cup Slovakia v roce 2016, kdy obsadil v kategorii nad 100 kg první místo nebo absolutní vítězství v Grand Prix Pepa Opava 2017. Rok 2017 přinesl Janovi na základě tvrdých a náročných tréninků odměnu v podobě karty, která mu umožňuje účast v profesionální divizi IFBB Elite Pro. Hned po získání této karty se účastnil IFBB Elite Pro Milano, kde obsadil třetí místo.

Momentálně se připravuje na rok 2019 a vedle pravidelných tréninků se soustředí na správnou životosprávu, díky které se dostává do soutěžní formy. S tím mu výrazně pomáhá právě společnost Drůbežářský závod Klatovy, která je dodavatelem kvalitního kuřecího masa.