Spolupracujeme

Drůbežářský závod Klatovy podporuje ty nejlepší

Po úspěšné spolupráci s Ladislavem Novým, reprezentantem České republiky ve fitness, se Drůbežářský závod Klatovy rozhodl podpořit dalšího sportovce. Je jím Milan Šádek, nadějný český kulturista, který hodlá navázat na úspěšnou sezónu dalšími skvělými výkony na českých i zahraničních soutěžích. Milan Šádek je vítězem v soutěži Olympia Amateur Europe, která se konala v roce 2014 v Praze. Prohlédněte si fotogalerii.

Drůbežářský závod Klatovy partnerem Landscape Festivalu Praha 2014

Drůbežářský závod Klatovy se stal partnerem Landscape Festivalu Praha 2014, který již druhým rokem reaguje na diskuzi o zkvalitnění veřejného prostoru a úloze krajinné architektury v České republice. Návštěvníci mají možnost zhlédnout celou řadu realizovaných i nerealizovaných projektů českých i zahraničních architektů. Hlavní expozice se nacházejí v areálu Nákladového nádraží Žižkov, které na letní měsíce změnilo tvář a stalo se příkladem využití potenciálu již zdánlivě zapomenuté kulturní památky. Landscape Festival Praha 2014 probíhá od 18. června do 9. září 2014. Více informací na www.landscape-festival.cz.

Drůbežářský závod Klatovy a.s. podporuje kulturu

​V březnu letošního roku se naše společnost stala hlavním partnerem pražského Divadla Palace, které se nachází přímo na Václavském náměstí.

Divadlo Palace klade důraz především na kvalitu a rozmanitost repertoáru, ve kterém najdete především komedie, a to ve všech jejích podobách. ​V DivadlePalace pravidelně hostují Divadelní společnost Háta a inscenace agentury Harlekýn.

 

AUTO pro KLOKÁNEK

Naše společnost se rozhodla přispět na nákup nového vozu Ford Tranzit pro Fond ohrožených dětí. Nový automobil budou využívat děti a jejich vychovatelé v Klokánku.