Spolupracujeme

Společnost zahájila spolupráci s nadějným kulturistou Janem Turkem.

Společnost Drůbežářský závod Klatovy klade důraz na kvalitu českých potravin a zároveň se snaží aktivně pomáhat v celé škále oblastí. Pomáhá institucím, jako jsou např. dětské domovy a podporuje i sportovní nadějné jedince. Jedním z nich je nově Jan Turek, profesionální kulturista federace IFBB, který získal již mnoho ocenění a kulturistice se věnuje od roku 2012.

Jan Turek není v oboru nováček, právě naopak už v roce 2013 se stal juniorským mistrem České republiky. Následovaly další úspěchy jako například Diamond Cup Slovakia v roce 2016, kdy obsadil v kategorii nad 100 kg první místo nebo absolutní vítězství v Grand Prix Pepa Opava 2017. Rok 2017 přinesl Janovi na základě tvrdých a náročných tréninků odměnu v podobě karty, která mu umožňuje účast v profesionální divizi IFBB Elite Pro. Hned po získání této karty se účastnil IFBB Elite Pro Milano, kde obsadil třetí místo.

Momentálně se připravuje na rok 2019 a vedle pravidelných tréninků se soustředí na správnou životosprávu, díky které se dostává do soutěžní formy. S tím mu výrazně pomáhá právě společnost Drůbežářský závod Klatovy, která je dodavatelem kvalitního kuřecího masa.

Drůbežářský závod Klatovy partnerem Landscape Festivalu Praha 2014

Drůbežářský závod Klatovy se stal partnerem Landscape Festivalu Praha 2014, který již druhým rokem reaguje na diskuzi o zkvalitnění veřejného prostoru a úloze krajinné architektury v České republice. Návštěvníci mají možnost zhlédnout celou řadu realizovaných i nerealizovaných projektů českých i zahraničních architektů. Hlavní expozice se nacházejí v areálu Nákladového nádraží Žižkov, které na letní měsíce změnilo tvář a stalo se příkladem využití potenciálu již zdánlivě zapomenuté kulturní památky. Landscape Festival Praha 2014 probíhá od 18. června do 9. září 2014. Více informací na www.landscape-festival.cz.

Drůbežářský závod Klatovy a.s. podporuje kulturu

​V březnu letošního roku se naše společnost stala hlavním partnerem pražského Divadla Palace, které se nachází přímo na Václavském náměstí.

Divadlo Palace klade důraz především na kvalitu a rozmanitost repertoáru, ve kterém najdete především komedie, a to ve všech jejích podobách. ​V DivadlePalace pravidelně hostují Divadelní společnost Háta a inscenace agentury Harlekýn.

 

AUTO pro KLOKÁNEK

Naše společnost se rozhodla přispět na nákup nového vozu Ford Tranzit pro Fond ohrožených dětí. Nový automobil budou využívat děti a jejich vychovatelé v Klokánku.