Tradiční výlov rybníka Myslív s partnery COOP družstev a novináři

 

S příchodem sychravého počasí přišel i čas podzimních výlovů. Myslívský rybník je druhý největší rybník Klatovského rybářství a 3. listopadu tam začal výlov. Na tuto událost se přišla podívat široká veřejnost i vybraní hosté. Drůbežářský závod Klatovy ve spolupráci s Klatovským rybářstvím pozval na tuto tradiční událost, která je jakousi předzvěstí blížících se Vánoc, své regionální odběratele – COOP a regionální novináře.

 

Ani velká mlha nezabránila sejít se všem na hrázi tohoto velkého rybníka, pohovořit o práci rybářů i o tom, co samotný výlov obnáší. Výlovu se zúčastnil jak ředitel Klatovského rybářství, Ing. Václav Voráček, tak ředitel Drůbežářského závodu Klatovy, Ing. David Bednář. Na setkání přijel i Zdeněk Juračka, předseda představenstva COOP Centra a předseda Svazu českých a moravských spotřebních družstev. Na hrázi nechybělo ani příjemné teplé občerstvení.

 

Společné setkání pokračovalo v restauraci na Statku česká lípa v obci Myslovice, kde pronesla úvodní slovo obchodní ředitelka DZK Kamila Heppová a úspěchy firmy za rok 2015 zhodnotil generální ředitel společnosti Ing. David Bednář. Drůbežářský závod Klatovy a.s. pro obchodní partnery připravil malou ochutnávku novinek – Italskou a Indickou kuřecí pánev.

 

Závěrečné slovo patřilo panu Juračkovi, který zhodnotil celkovou situaci na trhu potravin a také z pohledu prodejen COOP.

Fotogalerie