Soutěž pro mateřské školy zná své šikovné vítěze

Kreativní soutěž Drůbežářského závodu Klatovy a.s na téma „Jak vypadá klatovské kuřátko“, do které se přihlásilo 36 mateřských škol, zná již své 3 vítěze. Souboj mezi krásnými obrázky jednotlivců i společnými díly kolektivů se odehrál na facebookové stránce společnosti. Hlasování, které probíhalo od 6. března bylo ukončeno 27. března o půlnoci.

 

Na prvním místě se umístila Mateřská škola Kochánky z Předměřice nad Jizerou.

Obrázek od dvou šestiletých holčiček, Adélky a Aničky, získal neuvěřitelných 2 446 hlasů. Třída, do které dvě nadějné výtvarnice chodí, vyhrála  magnetickou kreativní stavebnici značky Magformers Jumbo Plus a celá mateřská škola odběr produktů Drůbežářského závodu Klatovy v limitované výši na půl roku zcela zdarma.

Fotogalerie MŠ Kochánky (1.místo)

Druhé místo patří kolektivní práci šikovných dětí z Mateřské školy Chudenín (okres Klatovy).

Jejich kuřátko, které získalo 1 620 hlasů, bylo vyrobeno technikou kašírování, neboli technikou vrstvení a nápaditě bylo doplněno panoramatem náměstí z Klatov. Třída, která tak ráda vyrábí prostorové výrobky získá balíček kreativních a výtvarných potřeb a celá mateřská škola rovněž odběr produktů Drůbežářského závodu Klatovy v limitované výši na půl roku zcela zdarma.

 

 

Fotogalerie MŠ Chudenín (2.místo)

Na třetím místě s počtem 756 hlasů se umístil obrázek královského kuřátka pětileté Terezky z klatovské Mateřské školy Máchova. Její třída získá pěkný balíček kreativních a výtvarných potřeb.

 

Fotogalerie MŠ Kochánky (3.místo)

 

Tímto vítězům gratulujeme a děkujeme i všem ostatním šikovným soutěžícím, za krásné a nápadité obrázky.

 

Fotogalerie soutěžních obrázků zde